Vyberte stránku

Vážení klienti, přátelé, návštěvníci mých stránek,

1. 4. 2015 se psal další, pro mnohé obyčejný, aprílový den. Pro mě to ale žádný apríl, jak je zvykem, nebyl. (A dokonce to tak zůstalo dodnes.) V ten den se totiž začal psát opravdový příběh. Profesní narození, od kterého uplynuly přesně 2 roky, 6 měsíců, 15 dní. Tak dlouho mi trvalo, než jsem dostal 100% pocit jistotu v tom, co dělám a jak to dělám. Tak dlouho mi trvalo, než jsem se rozhodl radit lidem ne jen ve světě živém, ale i v tom online. Tak dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlal založit si tyhle stránky, internetové stránky a pomáhat tak více lidem najednou.

I přesto, že to je to přes 2,5 roku, uběhlo to neskutečně rychle. Byla to fajn cesta, zábavná, plná překvapení, zakopnutí, pádů, ponaučení se, vzdělávání se, objevování nových věcí. Převzetí velké odpovědnosti do svých rukou. Kdybych musel, absolvoval bych ji s radostí znovu.

Teď je ale přede mnou cesta jiná, nová a doufám, že minimálně stejně vzrušující. Dostat to, co jsem se naučil k co nejvíce lidem. Dostat to k lidem, kteří to budou potřebovat. Dostat to ke všem, pro které to bude užitečné.

Stará a nová cesta budou mít ale jedno společné – cílovým bodem je spokojený klient a nikdo jiný.

Tak a to by stačilo. Konec srandy. Zpátky do práce. Užívejte si den! 🙂

Štěpán Morávek

Váš osobní rádce na finance

Mohlo by Vás také zajímat

Digitální komunikace v Allianz? Jaký je trend?

Komunikaci pomocí e-mailu, telefonu či klientského portálu vítá či dokonce vyžaduje 83 procent všech nových klientů Allianz pojišťovny. V listopadu loňského roku se 75 procent veškeré příchozí komunikace do pojišťovny odehrálo digitální cestou, přičemž Allianz zvládla...

číst více

Poplatek za nepojištěná vozidla je zpět

Dnés se podívám zpátky do minulosti na to... Tuhle legendární větu z vysílání Evropy 2 zná snad skoro každý. Jenže v tomhle případě to vlastně zas tak dávná minulost není. Pojďme se tedy taky na chvíli podívat do historie, ve které vlastně můžeme zůstat, protože se...

číst více